* Zero Payment Fees: Enjoy completely free transactions, with no hidden charges. * Complimentary Shipping on Orders Above EUR 200: Orders exceeding EUR 200 get free shipping to any EU country. * We deliver to more than 50 countries, including all member states of the European Union, USA, United Kingdom, Canada, and Australia, within 2-4 working days. You can rely on our trustworthy courier partners.*

Store rating

5,0 2 ratings
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Do not fill out this field:
RD Avatar of author Róbert Dilik | 02/10/2024
S týmto obchodom som nadmieru spokojný. Rýchle doručenie tovaru,komunikácia obchodu ,servis všetko na jedničku s hviezdičkou.
P Avatar of author PawsitiveTrainingMarket.com (Administrator) 02/10/2024
ďakujeme Vám za vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na zdieľanie svojich skúseností s naším e-shopom PawsitiveTrainingMarket.com. Vaša spokojnosť a pozitívne hodnotenie sú pre nás nesmierne dôležité a teší nás, že sme vaše očakávania naplnili. Ďakujeme, že ste si vybrali nás a tešíme sa na ďalšie stretnutia na stránkach PawsitiveTrainingMarket.com. Ak by ste mali akékoľvek otázky, pripomienky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Prajeme Vám veľa pohodových dní s produktami Martin System! ----------------------------------------------------------------------------- Thank you for your positive review and for taking the time to share your experience with our e-shop, PawsitiveTrainingMarket.com. Your satisfaction and positive feedback are extremely important to us, and we are delighted to have met your expectations. Thank you for choosing us, and we look forward to more interactions on PawsitiveTrainingMarket.com. Should you have any questions, comments, or need further assistance, please do not hesitate to contact us. We wish you many comfortable days with Martin System products!
PK Avatar of author Perer Kosorín | 02/09/2024
rýchle doručenie, tovar bezpečne zabalený, dobrá komunikácia obchodu pri vybavovaní mojej objednávky. Oceňujem možnosť sledovať zásielku od odoslania z e-shopu až po doručenie. Ďakujem - spokojnosť !
P Avatar of author PawsitiveTrainingMarket.com (Administrator) 02/09/2024
Ďakujeme Vám srdečne za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na zdieľanie Vašich skúseností s nami a ostatnými zákazníkmi. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá - tá nás motivuje neustále zlepšovať naše služby. Dúfame, že budeme mať príležitosť sa opäť stretnúť na stránkach nášho e-shopu. Ďakujeme Vám ešte raz za Vašu podporu a dôveru v náš e-shop. Prajeme Vám veľa radosti z Vašej poslednej kúpy a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu. S úctou,
2 items total